Kontakt


Karolina Jerner

Jag är verksamhetschef för skola, arbete och entreprenörskap i Småland och på Öland. Även lokal projektledare i 4-uvas projektet.

E-post: karolina.jerner@fryshuset.se

Telefon: + 46 761 26 95 34

Katarina ”Kia” Nilsson

Jag är nationell projektledare för arbete och entreprenörskap på Fryshuset.

E-post: Katarina.nilsson@fryshuset.se

Telefon: +46 760 01 06 35

Pernilla Yasin (f.d. Nilsson)

Jag är lokal projektledare i Malmö.

E-post: pernilla.yasin

Telefon: +46 760 01 06 34

Camilla Lagerquist

Jag är verksamhetschef för arbete och entreprenörskap i Göteborg. Även lokal projektledare i 4-uvas projektet.

E-post: Camilla.lagerquist@fryshuset.se

Telefon: +46 760 01 07 03

Sara Bylund

Jag är lokal projektledare i Stockholm.

E-post: sara.bylund@fryshuset.se

Telefon: +46 760 01 08 08

Erica Lindstedt

Jag är lokal projektledare i Västra Götaland och Dalarna.

E-post: erica.lindstedt@fryshuset.se

Telefon: +46 739 50 22 39

Felicia Valentinsson

Jag är lokal projektledare i Kalmarregionen.

E-post: felicia.valentinsson@fryshuset.se

Telefon: +46 760 01 07 26